הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
 
גרינברג מאיה
לטור של גרינברג
שרקי הדר
לטור של שרקי
הראל גילה
לטור של הראל
לוי טלי
AID:4
לטור של לוי
 רננה
AID:6
לטור של
נופרבר רויטל
בתקופה זו רבים מאיתנו מוצאים את עצמם מחפשים אחרי עבודה חדשה לאחר צמצומים במקומות העבודה. חלקינו חוששים מאוד מהלא נודע ומקווים שאנו לא הבאים בתור. קשה לפעמים לראות זאת כשאנו בתוך הסיטואציה, אך לעיתים דווקא בנקודה הזו אפשר להגשים חלומות ישנים שהחלטנו לגנוז מסיבות כאלה ואחרות. לעיתים גם בתקופת משבר יש הזדמנויות וצריך רק למצוא אותן.
לטור של נופרבר
רימון חגית
מיכל מחפשת אישה, רומן בהמשכים, מאת חגית רימון
לטור של רימון
מירקין אלינה
אני חייבת לכתוב. מוכרחה. זו לא שאלה בכלל. אין ברירה. לתת לדמיון שלי ערוץ ביטוי. אם אפשר אל תוך דף נייר או קובץ כלשהו. לא חשוב. מגירה גם הולך. זה מה שהביא לי ההוא מלמעלה. יש דודות שקוראות לזה כישרון. אין לי מושג. וזה מה שאני עושה מאז שהגעתי לכדור הזה. או לפחות מאז שסיגלתי את היכולת היציבה לאחוז בעיפרון על גבי דף נייר תמים.
לטור של מירקין
לב-ארי כרמלה
לטור של לב-ארי
לוי טלי
במדור קומיקס בו נעקוב אחר דמותם וסיפורם של סטלה ומשה. אתן הגולשות מוזמנות לכתוב תגובות, חוויות וזיכרונות הקשורים לכל פרק ואנחנו נשמח לקרוא, להתייחס ולפרסם. תיהנו!
לטור של לוי
אהרוני אפרת
לטור של אהרוני
אדר עו"ד בטי
עורכת דין, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים. חברה בועדה לקידום מעמד האישה, בפורום דיני עבודה ובועדת עמותות ומלכ"רים בלשכת עורכי הדין. מארגנת ומנחה ימי עיון בלשכת עורכי הדין. פעילה למען קידום נשים.
לטור של אדר
שגב - רוזנצוויג עו"ד דלית
עורכת דין עצמאית בעל משרד פרטים בירושלים. מגשרת בעלת התמחות בתחום המשפחה ומנחת קבוצות. חברת האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין ולחינוך בחיי המשפחה. מצב משפחתי: נשואה. המוטו שלי: הבחירה שבין הפתרון הקל לנכון.
לטור של שגב - רוזנצוויג
חסון מיכל
אשת חינוך דמוקרטי בנשמתה, מתעסקת בהגירה ואנשים. עוסקת באומנות על כל סוגיה מתנועה, צילום, עיצוב ממוחזר וכתיבה. תרמילאית תמידית.
לטור של חסון
פרץ שלי
לטור של פרץ
פרל אולשוונג ד"ר שרון
ד"ר שרון פרל אולשוונג, אישה, בת זוג,פמיניסטית, אמא, לסבית, אשת מדע (הדוקטורט בכימיה), רואה את העולם קצת אחרת, תוהה האם אנו חיות על פי מצפוננו ורצוננו או בהתאם לכרטיס הוראות שקבלנו כאשר קיבלנו כאשר הגחנו לאוויר העולם. חושבת שאין ברור מאליו ומותר לחשוב מחדש על כל דבר.
לטור של פרל אולשוונג
רימון חגית
הנני אמא, עורכת דין, כתבת ואוטוטו סופרת. בנוסף, אני גם פמיניסטית.
לטור של רימון
לובין רותי
לטור של לובין
גרינפלד מיקי
לטור של גרינפלד
מנחם עירית
נשואה לאיציק ואם ל-3 :ליטל (סטודנטית) עדי (חיילת) ורועי(תלמיד). מהנדסת מחשבים בחברת היי-טק גדולה. עורכת עיתון "מבט נשי" של מועצת נשים אשדוד.
לטור של מנחם
משה אביבית
במסע חיי חויתי חרדות קשות ביותר במשך שנים רבות, קול חזק בתוכי קרא לי לעשות פריצת דרך ולבחור בחיים. כך עשיתי פריצה אישית והתחברתי לשמחה לאהבה ולשפע.
לטור של משה
ארבל שרית
לטור של ארבל
שיר דניה
אני מתפרנסת מעבודה סוציאלית, אך כששואלים אותי "מה אני עושה", תשובתי בד"כ היא "קודם כל כותבת". אני כותבת שירה, טקסטים להלחנה וסיפורים מאז ילדותי.
לטור של שיר
שורץ דניאלה
לטור של שורץ
חזן פרופ אורית
לטור של חזן
אדלשטיין לוי ורד
לטור של אדלשטיין לוי
באנר
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים