הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
גוף ונפש
 |  רוחניות  |  אימון אישי  |  רפואה אלטרנטיבית  |  פנג שואי  |  קבלה  |  מרפלקסולוגיה ללמידה
התמקדות - תהליך מודעות וריפוי

התמקדות, הקשבה לתחושות ולהרגשות שלכם, יכולה לחולל שינוי בחייך. מיכל קמיל מסבירה מהי התמקדות וכיצד את יכולה להפוך למאזינה קשובה, רגישה ואמפתית לעצמך וגם לאחרים
כתבות נוספות
* חמישה אלמנטים באסטרולוגיה הסינית
* הטאו של ניקיון האביב
* איתור חסימות ועין הרע
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

תחזית אסטרולוגית שנתית - תשע"ב

השפע והקושי לשנה הקרובה. תחזית אסטרולוגית כללית לילידי כל המזלות לשנת תשע"ב (2011/2012)
מאת: צילה שיר-אל
26/09/2011

גדי
שפע – כוכב יופיטר נמצא בשנה הקרובה בבית המקושר עם הצורך ליהנות מהחיים ולהתחיל התחלות חדשות. יש לכם אפשרות לעשות שינוי בצורת ההנאה אותה אתם מפיקים מחייכם. זה הזמן הנכון גם להתחיל להשקיע זמן איכות עם הקרובים לכם ולשנות את דפוסי ההתנהגות שלכם משנים קודמות ביחס לצעירים מכם במשפחה ולהחליפם בחדשות. האכפתיות החדשה, תעזור לכם לבנות לעצמכם זווית ראייה חדשה ומעניינת.
קושי – כבר תקופה ארוכה שאתם עוברים קשיים בכל הקשור לדרך עבודתכם. גם השנה צפויים לכם שינויים בדרך הצגת עצמכם בעולם הקריירה שלכם. אתם חייבים לפעול עם חשיבה חדשה מחוץ לקופסא, כדי שתהיו מוערכים יותר. אל תחששו, כיוון שההצלחה תעיר לכם פנים. בהמשך השנה בין פברואר ליוני 12, תאלצו לחכות עם השינויים שאתם מבקשים ליצור ולבדוק האם קיימת דרך נוספת להצליח בחיים.

דלי
שפע – בשנה הקרובה יימצא כוכב השפע בבית המשפחה הקרובה שלכם. המעגל הקרוב לכם יעניק את התמיכה הנכונה לכם למילוי תוכניותיכם. השנה זו ההזדמנות לפתור בעיות ישנות שהציקו לכם מזמן וגם מהילדות המוקדמת. זוהי תקופה מצוינת שבה אנשים קרובים יקשיבו לכם ויבואו לקראתכם בלב פתוח כדי לשמוע ולהקשיב לכם ממקום נקי, על מנת שתוכלו לסגור מעגל.
קושי - האירועים אותם אתם חווים בכל התקופה האחרונה הינם כאלה שתפיסת עולמכם השתנתה ואתם מבינים עכשיו שההתייחסות שלכם לחיים התאימה לתקופה שהייתה, אך מעכשיו אתם זקוקים להתנהלות אחרת בחיים. זה הזמן להתבונן על עצמכם ממרחק ולראות מהם הדברים הדורשים שינוי בחייכם. בין פברואר ליוני 12, תהייה תקופה שבה אתם תאלצו להסתגל לנסיבות הקיימות ולזרום עם החיים.

דגים
שפע
– בשנה הקרובה תרגישו צורך להעניק כמה שיותר זמן איכות ואנרגיה לסביבת המגורים הקרובה לכם. ואכן, נראה שתמצאו את הזמן הדרוש לכך. תקבלו המון הערכה מהקרובים לכם, כיוון שהם יבינו עד כמה אתם דואגים וחרדים להם. עד לסוף שנת 12, מומלץ לכם להישאר בגבולות הקיימים ולא לאבד פרופורציה. חשוב מאד שתלמדו גם להגן על עצמכם ותכלילו את טובתכם האישית בסדרי העדיפויות שלכם.
קושי – במקום כלשהו בתוך תת המודע שלכם, אתם יודעים שאתם זקוקים לשינוי אויר ואווירה ואכן אתם עומדים בפני התחלות חדשות. אלא שלפני ההתחלות ישנם סיומים ואתם בדיוק נמצאים בתקופה הזו כדי לסיים פרק חיים לפני שאתם מתחילים עם השני. בין החודשים פב ועד יוני 12, תהייה זו תקופה שבה מבחינה כלכלית לא תוכלו ליישם את כל התוכניות שלכם, אך יהיה זה הזמן הנכון להמשיך ולתכנן תוכניות עתידיות.

טלה
שפע - כוכב השפע נמצא הפעם בבית הכספים שלכם כך שזו התקופה הטובה עבורכם לעסוק בענייני כספים. תהייה לכם הזדמנות להגדיל את ההכנסות שלכם כתוצאה מהתנהלות  נכונה בענייני כספים. ואולם, עד לסוף השנה ייתכן מצב שבו ההוצאות יגדלו על ההכנסות בגלל מצבים שלא תכננתם. רק לקראת שנת 2012, יחזור השפע כמצופה ותמשיכו ליהנות ממנו עד לחודש יוני בו יעבור המזל לבית הסביבה הקרובה שלכם.
קושי -  הכוכב סטורן נמצא בבית השותפויות שלכם וגורם לכם להתבוננות מחודשת על החיים. יש לכם צורך לעשות חשבון נפש ולשתף את האחרים כאשר אתם חושבים שאתם יותר משקיעים ממה שאתם מקבלים. ייתכן ותגלו כי גם הקרובים לכם חושבים שהם לא מקבלים מכם את כל תשומת הלב, ואתם עלולים להגיע לויכוחים בנושאים אלה. תצטרכו ללמוד להקשיב יותר לאחרים ואז לבדוק היכן אתם עומדים ביחס אליהם.

שור
שפע – יופיטר כוכב השפע נמצא השנה במזל שלכם, כך שהשנה היא שנת המזל שלכם. מאחר והכוכב מגיע להתארח במזל שלכם אחת ל-12 שנים למשך שנה, הרי שעכשיו זו תקופת הפריחה שלכם. הזדמנויות חדשות עומדות לפניכם ואתם תוכלו לפתוח דף חדש בחייכם בנושאים שתרצו. עד לסוף השנה הקרובה, מומלץ לכם לא להגיע להחלטות. מיוני 12, ישתפר מצבכם הכלכלי.
קושי -  בשנה הקרובה תצטרכו לעבוד הרבה יותר קשה כדי לשמר את ההישגים שלכם בשנים האחרונות. תיתכן מחויבות חדשה שתכריח אתכם לעשות שינויים בסדרי ההעדפות שלכם ולכן, בין פברואר ועד יוני 12, תהייה זו שנת מבחן לסגנון החיים שניהלתם עד היום. כתוצאה מעבודה קשה אתם עלולים לחוש בירידה אנרגטית ולכן, חשוב מאוד עבורכם לשמור על תזונה נכונה ואיכות חיים.

תאומים
שפע
– בתקופה הקרובה תוכלו לקבל מתנה מהיקום שאולי לא תנעם לכם מלכתחילה, אלא שבהמשך הזמן תוכלו ליהנות ממנה ואף להשתמש בה להמשך חיים יצירתיים ומוצלחים. הכוונה לעובדה שכוכב השפע נמצא אצלכם בבית המקושר עם תת המודע ולכן, זה הזמן עבורכם לבחון את חייכם בזכוכית מגדלת ולקבל תשובות מעמיקות. ייתכן ולא תמיד תאהבו את התשובות, אך מומלץ לכם להתייחס בקבלה מוחלטת למסרים שתקבלו.
קושי –  יש לכם אפשרות בתקופה הזו למסד מערכות יחסים ולהפכן לרציניות יותר. גם אלה מכם שלא נמצאים בקשר, תמצאו עצמכם משקיעים במערכות הקיימות. ולכן, הגיע הזמן שלכם לבדוק את הגבולות של עצמכם, מה אתם מוכנים לעשות ולהשקיע למען האחרים. את התשובות תלמדו על עצמכם עד ליום ההולדת הבא שלכם, כיוון שזה המבחן שלכם לעצמכם ביחס להתנהלות שלכם מול אחרים.

סרטן
שפע – את החיזוקים בשנה הקרובה תקבלו מחברים קרובים שיהיו לידכם בשעה שתזדקקו להם. זה הזמן שלכם לחזק את

המעמד החברתי שלכם על ידי הכנסת אנשים חדשים לחייכם שיעזרו לכם להתברג למקומות הגבוהים, אליהם אתם שואפים להגיע. ביוני 12, יעבור הכוכב לבית תת המודע שלכם ואז תוכלו לקבל את התשובות לבעיות פנימיות שהעסיקו אתכם ביחס להתנהגותכם ולא היה לכם פתרון.
קושי – בשנה הקרובה תמשיכו להרגיש שאתם מחויבים לבית ולמשפחה, אך עובדה זו תמשיך להיות קשה ומעיקה. חלקכם ירצו לברוח ממחויבות זו כיוון שתרגישו שאין תמורה להשקעה שלכם. ייתכנו נסיבות חיים משתנות במעגל הראשון של חייכם שיכריחו אתכם לבחון את הנסיבות מחדש. תקופה מאוד משמעותית תהייה לקראת סוף 2011 וגם בין פברואר ליוני 2012. החיים יכריחו אתכם לקחת החלטות משמעותיות.

אריה
שפע – כוכב השפע נמצא אצלכם בבית הקריירה בשנה הקרובה כך שתהיה זו תקופה מצוינת לקדם את עצמכם מקצועית. ואולם, ההצלחה לא תגיע בקלות בתקופה הקרובה, כיוון שעד לחודש דצמבר מומלץ לכם לבחון את הנסיבות הקיימות בעיסוק שלכם מהצד ולהגיע למסקנות מתאימות. רק התנהלות חדשה ונכונה תעזור לכם ליהנות מהפירות,
בהמשך השנה.
קושי – בשנה הקרובה תמצאו את עצמכם פעמים רבות בודקים את תפיסת העולם שלכם כיוון שייתכן והנסיבות יקשו עליכם להמשיך את סגנון חייכם הקודם.. ייתכן שאנשים בסביבה הקרובה שלכם כבר לא יתאימו לתפיסת עולמכם החדשה, וזאת כיוון שהתקופה האחרונה הייתה מטלטלת וגרמה לכם להבין שכדאי לכם לבחון את תפיסת עולמכם מחדש. אלה מכם שמעוניינים לשנות מקום מגורים או לשפץ הקיים – תוכלו ליהנות ממימוש הרצון. 

בתולה
שפע – בשנה הקרובה יימצא כוכב השפע במקום המקושר עם תפיסת עולם משתנה. נראה שסגנון חייכם הנוכחי דורש שינויים שבאים בעקבות שינוי תפיסת עולם שהגיעו לאחרונה, כתוצאה מנסיבות משתנות. עד לסוף השנה הנוכחית עדיין תהיו באי וודאות, אך החל מהשנה הקרובה ועד לחודש יוני בו יעבור הכוכב לבית הקריירה, זהו זמן מעולה ללימודים וביקורים במקומות שיכולים להעשיר את תפיסת עולמכם.
קושי – סטורן הכוכב שמביא לימוד דרך לקיחת אחריות והתחייבות נמצא אצלכם בבית הכספים. נראה שאתם נמצאים בתקופה טובה שבה אתם חייבים לבחון את ההוצאות וההכנסות שלכם מחדש ולבדוק מהי ההתנהלות העתידית הטובה לכם. ייתכן שתפיסת העולם החדשה והמתגבשת שלכם תנתב אתכם לשינויים שתרגישו שאתם מחויבים לעשות.
בין פברואר ליוני 2012, תאלצו להגיע להחלטות.

מאזניים
שפע – מצד אחד אתם חווים את האנרגיה של הכוכב סטורן שמראה לכם שלחיים יש דינאמיקה משלהם ואתם חייבים לזרום בהתאם לקצב שהיקום מכתיב. וכדי לרכך קשיים אלה מגיע כוכב השפע ונמצא בבית המקושר עם היכולת ליצור אינטימיות במערכות יחסים, יכולת לקבל כספים שכבר מזמן חיכיתם להם וגם הגרלות יכולות להיות טובות עבורכם במידה וגם תקנו כרטיסי הגרלה. כמו כן, התקופה תהיה מועילה להבנת מעמיקה של חוקי היקום עם היכולת להשתלב בהם.
קושי -  כבר תקופה ארוכה של למעלה משנה אתם חווים את האנרגיה של הכוכב סטורן שנמצא במזל שלכם. מצב כזה מתרחש אחת ל-27 שנים ואתם חווים עכשיו את כאבי הלמידה שמביא איתו הכוכב סטורן. יש לכם יכולת טובה מתמיד לפתוח בסגנון חיים חדש שלא היה לכם ברור עד היום ולגרום לכך שאנשים נוספים יצטרפו אליכם במסע החיים החדש שלכם. תקופה זו תהיה מעולה לעשיית דיאטה.

עקרב
שפע – בשנה הקרובה תוכלו להצליח בכל הקשור למערכות היחסים האישיות והמקצועיות שלכם. יהיה זה הזמן הנכון עבורכם לקבל פרגון מתאים עבור עבודתכם וגם מחמאות מבני/בנות זוגכם. לפנויים שבכם, זוהי שנה מעולה ליצירה קשר בריא ונכון לכם, החל מסוף שנת 11 וגם לאלה מכם השרויים בזוגיות, הגיע הזמן לרענן את היחסים ולהזרים אליהם דם חדש תוך כדי התנסויות חדשות. 
קושי – בשנה הקרובה ימשיך לבקר בבית תת ההכרה שלכם הכוכב סטורן, עובדה זו גורמת לכך שאתם מתעמתים עם עובדות חדשות בחייכם שעד עכשיו לא הייתם מוכנים להסתכל להם בעיניים. למרות התקופה הקשה שאתם חשים, המלווים בפחדים מהלא נודע, הרי שבהמשך תוכלו להגיד שהייתה זו התקופה הטובה ביותר עבורכם, כיוון שהיא זו אשר בונה את הבשלות והבגרות שלכם להמשך.

קשת
שפע – כוכב השפע כבר נמצא אצלכם בבית הבריאות והעבודה. עובדה זו עשויה להביא לכם התייחסות חדשה לכל נושאי הבריאות והבנה שיש צורך לשמור על תזונה נכונה כחלק מדרך חיים. בשנה הקרובה יש לכם הזדמנות לעשות ניתוחים קוסמטיים לתיקון פגמים. מבחינה מקצועית אתם נמצאים בתקופה שבה יצוצו עבורכם הזדמנויות חדשות ולכן חשוב שתהיו ערים לכל הזדמנות שתגיע.
קושי – נראה שהשנה תהיה לכם הזדמנות מחודשת לבחון את החברויות שלכם ולהכניס אנשים חדשים לחייכם. כמו כן, תהייה זו הזדמנות מעולה לשדרג את עצמכם מבחינה מקצועית כיוון שהעיסוק שלכם יגרום לכם להיות יותר מוערכים גם בקרב אנשים שאינם מקורבים אליכם מבחינה אישית. תאריכים חשובים שבהם מומלץ לא להגיע להחלטות, אלא לתת לחיים לזרום מעצמם ואז לראות מה נכון לכם, יהיו בין פבר' ליוני 12.

________________________________
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה
   אסטרולוגית.

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
כתבות נוספות במדור  
גיל המעבר – אפשר לעבור את זה בשקט גיל המעבר – אפשר לעבור את זה בשקט
האם כסף יכול להיות רוחני? האם כסף יכול להיות רוחני?
מנדלות והתפתחות רוחנית מנדלות והתפתחות רוחנית
ומה אומרים הידעונים? ומה אומרים הידעונים?
הצורך בשינוי אל מול החשש - מה ינצח? הצורך בשינוי אל מול החשש - מה ינצח?
חשיבה אחרת על תהליכי שינוי חשיבה אחרת על תהליכי שינוי
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים