הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
דרך חיים אקדמיה לסקס
דמעות עם מסר

כשאת בוכה את מעבירה מסר כימי. מחקר חדש קובע: הדמעות שלך מפחיתות את המשיכה המינית שלו

כתבות נוספות
* איך תדליקי אותו (במיטה)...
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

פנטזיה מתוקה

אני עוצרת, מנתקת את שפתיי משפתייך ועוברת לצידו השני של הג'קוזי, משאירה אותך המום ולא מבין מה מתרחש. לוגמת מעט מן היין שנשאר בכוס שעמדה על שפת הג'קוזי ומסתכלת לתוך עינייך, מבט עמוק וחושני, מבט מזמין
מאת: מתוך סיפורי גולשים באדיבות אתר נפגשים
24/07/2010
לילה, קיץ, האויר חם ולח. בית פרטי בן 2 קומות, 7 חדרי שינה גדולים, חצר גדולה מאחורה, בריכה, ג'קוזי צמוד אליה, עצים ודשא מסביב. אורות עמומים, כוכבים מנצנצים, מוזיקה שקטה ונעימה ברקע.
אתה יושב בסלון וצופה בטלויזיה כשלפתע נשמע צלצול בדלת, אתה פותח אותה ורואה אותי. אתה מזמין אותי להיכנס, מציע לי לשבת ולשתות כוס יין, אני מסכימה והינה אנחנו יושבים אחד ליד השני ומנהלים שיחתחולין בעודנו לוגמים מדי פעם מן היין האדום. באמצע השיחה אני פתאום מבקשת שתעשה לי סיבוב בביתך הגדול, שתראה לי את כ-ו-ל-ו!

אתה מתחיל מהמטבח וחדר האוכל, משם אנחנו עולים למעלה- לחדרי השינה כשכל אחד מהם מעוצב בצורה שונה ומיוחדת. אחרי כל שבעת חדרי השינה אתה מראה לי את חדר האמבטיה שלך- חדר ענק בצבע עדין של לבן בשילוב עם תכלת, בחדר יש אמבטיה גדולה, מקלחת רחבה, ג'קוזי זוגי ולידו כל מיני שמנים וקצפים.
לאחר מכן אנחנו יורדים למטה ויוצאים לחצר הענקית, ובחוץ כל-כך נחמד. רוח חמימה נושבת, בחוץ חם ואתה רואה על צווארי מין ברק כזה כאשר האור שפוגע הטיפות הזיעה שמכסה אותו.
אני לוגמת מעט מהיין, מסתובבת אלייך ומציעה שניכנס לג'קוזי שנמצא בחצר הנפלאה הזו, אתה כמובן מסכים והולך להביא לנו בגדי ים ואנחנו נכנסים למים. אני מתקרבת אלייך בעוד שאתה עושה את עצמך תמים ולא מבין על מה אני חושבת ומה אני עושה. אני מתקרבת עוד קצת עד שכמעט ניתן לחוש את חזי נצמד לחזה שלך, מתקרבת עוד קצת ומצמידה את שפתיי אל שפתייך. עוצמת את עיניי ונותנת לעצמי פשוט להיסחף, להתאים את שפתיי אל שלך במין ריקוד שכזה שהן עושות.לאט לאט מצטרפת גם הלשון, נוגעת בלשונך, עוטפת אותה מכל כיוון אפשרי, מלקקת את שפתייך, גם הידיים לא מאחרות לבוא. הן מלטפות את פנייך, מעבירה את כף ידי מן הלחי אל הצוואר בגלישה איטית ונעימה.

אני עוצרת, מנתקת את שפתיי משפתייך ועוברת לצידו השני של הג'קוזי, משאירה אותך המום ולא מבין מה מתרחש. לוגמת מעט מן היין שנשאר בכוס שעמדה על שפת הג'קוזי ומסתכלת לתוך עינייך, מבט עמוק וחושני, מבט מזמין. אתה לא יכול לעמוד בפניו ומתקרב אליי, מצמיד אותי אל הקיר ושוב מקרב את שפתייך לשפתיי, טועם את טיפות היין שעדיין נותרו עליהן.
גופי הרטוב כל כך מדליק אותך עד שאני לא יכולה להימנע מלחוש את הבליטה הגדולה למטה כשאתה נצמד אליי! אני מניחה את ידי על החזה שלך ומעבירה אותה לאט ובעדינות למטה, לאט לאט. אתה כבר לא יכול להתאפק, כל-כך רוצה לחוש את ידי על איברך אבל אני לא ממהרת לשום מקום, ממשיכה להוריד אותה לאט לאט עד שסוף סוף אני מגיעה אליו, מכניסה את ידי לתוך המכנס ומלטפת אותו, מעבירה את ידיי מלמטה עד למעלה, לכל אורכו, חשה כל קיפול בעור, חשה את חוזקו וקשיחותו! יודעת כמה אתה רוצה אותי עכשיו.
אתה מחבק ומלטף את גבי, מעביר את ידייך העדינות לכל אורך גבי כשבאמצע נתקל בחוטים שקושרים את החזייה של בגד הים שלי, לא שוכח לפתוח אותן ומשחרר את שדיי ממנה. אז, אתה הוא זה שלפתע מנתק את שפתייך משפתיי, ושוב חוזר אחורה- לקצהו השני של הג'קוזי ומביט בי כמחכה שאני יעשה את הצעד שלי-ממש כמו משחק שח-מט.
אני לא מתמהמהת- מתקרבת אלייך בחזרה, תופסת את צווארך בידיי, מושכת אותך טיפה מהקיר וכורכת את רגליי סביב המותניים שלך ככה שאני מרגישה את איברך נצמד לשלי- מרגישה אותו גדול וקשה, כאילו מנסה לחדור לתוכי.
אתה מנשק אותי ואז מניח את ידך על צווארי ודוחף אותי לאחור, כך שתוכל להגיע עם שפתייך אל ש
דיי, אתה מנשק אותם ומלטף אותם,
מוחץ טיפה ומרפה ושוב מוחץ קצת ושוב מרפה.  אני שוב עוצרת אותך רק שהפעם אני לא עוברת לצידו השני של הג'קוזי אלא יוצאת ממנו. אתה, במבט תוהה עוקב אחר כל תזוזת גופי.
אני נעמדת על שפת הג'קוזי- עומדת חצי ערומה, רק בתחתון של בגד הים ומחייכת אלייך, אתה מביט בי ומחזיר חיוך קטן, מחכה לראות מה אני יעשה הלאה.אני עושה כמה צעדים לכיוון הבריכה, עינייך לא זזות ממני- מביטות בי ומשתוקקות אליי.
אני מסתובבת עם הפנים אלייך, בתנועה איטית ביותר אני מורידה את התחתון, זורקת אותו אלייך וקופצת אל תוך הבריכה.
אתה מבין שאין לך ברירה אלא לבוא אחריי וזה מה שאתה עושה. יוצא מן הג'קוזי, צועד כמה צעדים מוריד את בגד הים וקופץ אליי לבריכה.

שוב אנחנו ביחד, מחובקים, מתנשקים, חשים אחד את השני, מלטפים האחד את השני, שום דבר בעולם לא יכול להרוס לנו את הרגע הקסום הזה. אתה שולח את ידך אל איבר מיני, רוצה להרגיש אותי מבפנים. אני מרגישה כיצד ידך מוצאת את דרכה פנימה וגל אדיר של חום מציף אותי,
אני פולטת אנחה קטנה, נהנית מהתחושה שמציפה את כל גופי.אתה ממשיך להכניס ולהוציא את האצבע ואני נאנחת יותר ויותר, אתה מרגיש את הרטיבות שבפנים והיא לא רק מהמים שבבריכה. איברך כבר קשה מאוד ואתה כבר לא יכול להתאפק.
כל-כך רוצה להיכנס לתוכי.אתה מצמיד אותי לדופן הבריכה וממשיך להניע את אצבעך בתוכי רק שהפעם הרבה יותר חזק, בקצב הרבה יותר מהיר.
גם נשימותיי הרה יותר כבדות ומהירות, גופי מתחיל לרעוד,צמרמורת עוברת בכל גופי, קר לי, חם לי, אני בעצמי לא כל-כך בטוחה. אני נאנחת וצועקת ואתה רק מלראות אותי ככה מסוגל לגמור.
אני מתקרבת אל אוזנך ולוחשת לך בשקט- ''אני רוצה אותך''. בתגובה אתה פשוט מגביר את הקצב ואני שוב אומרת לך,הפעם בצורה יותר ברורה- ''אני רוצה אותך בתוכי''.
אני שוב כורכת את רגליי סביבך כדי שיהיה לך יותר קל להיכנסוכדי שאוכל להרגיש אותו כמה שיותר עמוק. ואז אתה מכניס אותו פנימה, לתוכי. ההרגשה כל-כך נפלאה, להרגיש אותך בפנים. אני כולי חמה ורטובה מבפנים, עוטפת אותך מכל הצדדים, שנינו כל-כך מגורים.
הלב שלי דופק כל-כך מהר שאני חושבת שהוא עוד מעט יפרוץ מתוך החזה. אתה מתקרב אליי ומנשק אותי, שוב אותה נשיקה רכה ועדינה,
כל-כך טהורה, כל-כך יפה. כל-כך לא מתאימה לתשוקה ולקצב בו הינו לפני רגע.
אני מנסה להירגע קצת, להסדיר את נשימתי אך זה קשה כיוון שאני מרגישה שעוד מעט אני הולכת לגמור.

לאט לאט אתה שוב מגביר את הקצב ושוב חוזרות האנחות שלי. כל-כך מגרות אותך, כל-כך נעימות לאוזנך. אתה רואה כמה אני נהנית, רואה כמה טוב לי, מרגיש את חום גופי, מרגיש כיצד גופי מתחיל לרעוד שוב, אתה מצמיד אותי אלייך, מנשק אותי ובו זמנית ממשיך להכניס אותו ולהוציא, חזק ומהר. אני תופסת את גבך בידיי, וציפורניי כמעט חודרות לתוך בשרך.
אני מרגישה שזה מגיע, אני מבקשת שלא תפסיק אפילו לא לרגע. אתה ממלא את בקשתי וממשיך לענג אותי, חזק יותרעד שגם אתה מרגיש שאתה הולך לגמור.
ואז, ברגע אחד שנינו גומרים יחדיו בקולות של הנאה, אהההההההההההההההההההההההההה.....
 
___________________
לאתר נפגשים, אתר הכרויות שבא מאהבה
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
ללא נושא
, אשדוד  28/07/2010 20:10:11
אחרע שקראתי את הסיםור אני מבינה למה הגברים שבאתר מצפים להכיר ממישהי לסקס ולא יותר... וחבל.
תגובה לתגובה
  
+ ללא נושא
, , 11/08/2010 08:37:28
היי מיכל את נשואה?
תגובה לתגובה
מחרמן ביותר
,   26/07/2010 13:39:39
פנטזיה כ"כ מושלמת..
תגובה לתגובה
 
כתבות נוספות במדור  
עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50 עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50
אישה, תמיד אישה? אישה, תמיד אישה?
תבלינים לשיפור חיי האהבה תבלינים לשיפור חיי האהבה
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים