הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
גוף ונפש פנג שואי
הטאו של ניקיון האביב

קדחת נקיון האביב סוחפת אליה רבים וטובים. כיצד תחזירו לעצמכם משהו מהאנרגיה שהשקעתם במבצע הניקיון באמצעות בכמה נגיעות מתורת הפנג- שואי
כתבות נוספות
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

חדר השינה על-פי הפנג שואי

יש בעיות בזוגיות? אולי חדר השינה מסכסך ביניכם. סוזנה קול מעניקה מספר טיפים שיעזרו לכם להשרות אנרגיה זוגית חיובית בחדר השינה 
מאת: סוזנה קול
03/09/2008

מחקרים רבים מצביעים על כך שלאיכות השינה קיימת משמעות רבה על מצבנו הנפשי והזוגי. סוזנה קול, העוסקת באדריכלות הוליסטית וייעוץ בפנג-שואי, טוענת שהפרעות רבות בתפקוד הזוגי ניתנות לשיפור ותיקון בעזרת עיצוב חדר השינה ושינוי צבעיו, אשר מצבם הנוכחי אינם מאפשרים שינה רגועה ושלווה. לדבריה השפעת עיצוב חדר השינה על הזוגיות היא מיידית. סוזנה קול מעניקה מספר רב של טיפים שיאפשרו לכם לחזק את הזוגיות לקראת עונת החגים.
   
חדר השינה אמור לגלם לפי תורת הפנג שואי את השקט, השלווה והרגיעה בבית. סוזנה קול אדריכלית הוליסטית, מאבחנת אנשים וזוגות על פי עיצוב הבית והתאמתו למערך האישיות שלהם. לדבריה, ניתן לערוך שינוי זוגי משמעותי ביותר, רק בעזרת שינוי עיצוב חדר השינה, סילוק חפצים מיותרים ממנו, וצביעתו בצבעים מתאימים. האדריכלית סוזנה קול המתמחה גם באסטרולוגיה סינית וגם בפנג שואי, מעניקה מספר כללי אצבע שיסייעו לכם להשרות אנרגיה זוגית חיובית בחדר השינה. 

חשיבות חדר השינה בפאנג שואי
חדר השינה על פי הפנג שואי צריך להיות המטופח ביותר מבין חדרי הבית. עליו להיות אסתטי, נקי מסודר, ואמורים להישמר בו מספר חוקי עיצוב וסדר חשובים. באופן כללי, המעברים בחלל החדר צריכים להיות נקיים וחופשיים כך שיאפשרו זרימה אנרגטית חופשית, וישרו על החדר אוירה רגועה ושקטה.

להיפטר מחפצים מבלגנים

חדר השינה חייב להיות נקי אנרגטית גם מחפצים המשדרים בלאגן, ועל כן רצוי שלא יהיו בו קרטונים, מתלים עם בגדים, או וילונות מסורבלים.

הכל בזוג
מומלץ  שכל התמונות תמונות והפסלים ישדרו מסר של זוגיות – יונים, אנשים, תמונה שמשדרת זוגיות ואהבה. השדרים הללו נקלטים ברמה התת מודעת שלנו, ומאפשרים לנו להיכנס למוד של זוגיות.

ראש המיטה צמוד לקיר 
ראש המיטה חייב לעמוד צמוד לקיר ללא חלונות וללא דלתות, ומדובר בקיר שלם  חזק ויציב. יש לישון עם הראשים המופנים לצד של הקיר. הדבר משרה יציבות בקשר.

שמירה על המעברים
  
לדברי סוזנה חייבים להישמר מעברים משני צידי המיטה – ורצוי להוסיף שידה אישית למראשות המיטה, לשני בני הזוג, זאת על מנת לאפשר לכל אחד את המרחב האישי שלו בתוך הזוגיות.

מדפים ושידות
מיקומן של שידות ושל המדפים לצידי המיטה חשוב ביותר. מומלץ שהן השידות והן המדפים יהיו נמוכים מהכרית או בגובה המיטה, ובשום אופן לא יותר גבוהים ממנה. לדברי סוזנה חפצים הנמצאים מעלינו בעת השינה משדרים עלינו איום.  

ראי? מחוץ לתחום

מראות בחדר שינה אינן מומלצות, וזהו גם מנהג המקובל ביהדות. מי שמתעקש להשאיר את המראות בחדר השינה,

הדבר ניתן, אך לדברי סוזנה יש לערוך תיקון  אנרגטי ע"י תליית חרוזים או קריסטלים על פני המראה, כך  שישמשו כחוצצים אנרגטיים.

קריסטלים לפתיחת ערוצי האהבה
 
על פי סוזנה קול מומלץ לשים בחדר אבן  רוז קוורץ לקישוט החדר. זוהי אבן שצבעה ורוד בהיר מאד, וידועה כאבן שפותחת את ערוצי האהבה. רצוי אבן גדולה. לפי סוזנה בקריסטלים יש לטפל על מנת שישדרו את התדרים הנכונים ולא יהפכו לשואבי אנרגיה. יש לשטוף את הקריסטלים במים לפחות פעם בשבוע.

בובות מחוץ לתחום
לדברי סוזנה מאד לא מומלץ להחזיק בובות בחדר השינה של אנשים מבוגרים, קל וחומר שלא על המיטה בחדר שינה. הבובות מייצגות ילדותיות וחוסר בגרות, ועלולות לפגוע בבגרות היחסים. למי שמתעקש להשאיר את אוסף הבובות שלו בחדר השינה, ממליצה סוזנה שלא להשאיר בשום אופן בובה אחת ללא בן זוג, ולהקפיד שהבובות יונחו בזוגות זו לצד זה. (בובה בודדת  מצביעה על בדידות במערכת יחסים!)

טיהור אנרגטי
לדברי סוזנה, יש לערוך טיהור אנרגטי של חדר השני באופן תדיר, ואפילו כמנהג יומיומי. יש להשתדל להדליק הרבה נרות וקטורת בחדר השינה – על מנת ליצור טיהור אנרגטי לחדר.

להקפיד על התאמת צבעים
צבעים מומלצים לקירות חדר השינה, לרהיטים, למצעים הם ורוד עתיק, כתום אפרסק וסגול בהיר.  לדברי סוזנה קול אלו  צבעים המייצגים שילוב של אש ומתכת, ויחדיו הם יוצרים רגיעה ונינוחות בחדר. לדבריה בהחלט לא מומלץ להכניס אל חדר השינה צבעים עזים כמו סגול כהה, אדום ובורדו שהם בעלי אנרגיה רועשת, אשר איננה מתאימה לתכונות חדר השינה.

מרווח מתחת למיטה
לדברי סוזנה, מומלץ ליצור מרווח פנוי מתחת למיטה, ואם בכל זאת חייבים לאחסן שם משהו, אז מומלץ  שיהיו אלה רק מצעים. כמו כן מומלץ להגביה את המיטה מהרצפה לאפשר זרימה אנרגטית חופשית מתחתיה. אין לאחסן מתחת למיטה נעליים, מזוודות, קרטונים וכדומה. כל אלה פוגעים מאד באנרגיה של חדר השינה. 

מכשיר כושר -  OUT 
רבים מהזוגות מאחסנים מכשירי כושר בחדר השינה. הדבר מאד לא מומלץ. מכשירי כושר מייצגים מאמץ, והדבר יוצר, לדברי סוזנה, מאמץ אנרגטי דומיננטי ביותר, הפוגם באנרגיות השלוות של החדר.

_______________________________________________________
סוזנה קול, אדריכלית מוסמכת בהשכלתה, מתמחית בין השאר גם באסטרולוגיה סינית, פנג שואי, רייקי ובשלל טכניקות הוליסטיות ותורות המזרח, המאפשרות לה להתאים צבעים, עיצוב פנים כולל, ואף תכנון מבנים שלמים בהתאם לאישיותם של בני הבית.

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
העיצוב הוא חשוב אך לא לשכוח את המזרן
,   17/02/2009 20:44:20

תגובה לתגובה
תודה. כתבה מעניינת. ל.ת.
, חיפה  26/09/2008 09:26:40

תגובה לתגובה
תודה רבה על הטיפים
,   04/09/2008 13:05:28
לפני כשנתיים היתה לי מראה בחדר השינה, והקשר הזוגי התנפץ לרסיסים.
ועכשיו - אין שום מראה.
תודה רבה על הטיפים הנפלאים.
תגובה לתגובה
  
+ נכון וחשוב
זימרי, , 24/08/2020 22:46:27
ממש
תגובה לתגובה
 
כתבות נוספות במדור  
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים