הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
דרך חיים אקדמיה לסקס
דמעות עם מסר

כשאת בוכה את מעבירה מסר כימי. מחקר חדש קובע: הדמעות שלך מפחיתות את המשיכה המינית שלו

כתבות נוספות
* איך תדליקי אותו (במיטה)...
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

טנטרה כמדיטציה לשניים

שפיכה מוקדמת יכולה להוות שער לחוויה חושנית אינסופית. על הטנטרה כמדיטציה לשניים. וגם, הזמנה לפורום הטנטרה החדש שעלה לאתר אסימון לרגל חג האהבה  

מאת: מיכה רז
12/02/2008

בחור פוגש בחורה פרפרים בבטן: הוא רוצה אותה. ההכרות הראשונית עברה בהצלחה. קצת פלרטוט, קצת נגיעה, ההתרגשות בשיאה. ערב ראשון הגיע לסיומו, וגם שני חלף עבר. ושוב הוא מוצא את עצמו באותה נקודה, קשה ומביכה. הרי רק הוא יודע על אותה "הבעיה". הוא יאמץ כל תחבולה אפשרית כדי להיחלץ ממצב אינטימי. הוא חש מבוכה ופחד, ואינו רוצה שוב לאכזב ולהתאכזב. האם יש מוצא?

התופעה של שפיכה מוקדמת הופכת ומשפיעה על כל זוויות החיים. חלק מהגברים מחליטים לא ליצור קשר עם נשים,אחרים נהיים מניפולטיביים: מוצאים דרכים אין ספור לענג ולהקסים נשים, ומיד לאחר החדירה המפחידה – נעלמים. שוב הם גמרו מהר, שוב רצו יותר, ושוב ללא הצלחה. 

רגישות
זו שמה של ה"מחלה". רגישות ועונג, חיבור של אמת, נשיקה של ממש – ומאותו מקום קסום של גירוי והנאה, פתאום מופיעות אורגזמה לא-נשלטת ופליטה. מיד לאחר אורגזמה המלווה בשפיכה אנו מתנתקים: רוצים שקט, להיות לבד. אין לנו חשק לגעת או שיגעו בנו, ואנו נהיים ציניים, חסרי סבלנות, עצבניים, רעבים – ומתוסכלים. האגו נפגע, הסיפוק נדחה, והדימוי העצמי – בשפל המדרגה.

סימפטומים אלו ואחרים מופעים לאחר שגבר גומר, בפרט אם גמר מהר. אנרגיית החיים הנמצאת במאגר הזרעים עוזבת את הגוף כשאנו פולטים ועד שאנרגיה זו תתחדש בגופנו אנו נהיים חסרי רצון. בדרך כלל נדרש לילה שלם לחדש את מחסן החיוניות לאחר פליטה, אז רובנו גומרים – והולכים לישון.

ריפוי והתחברות מתוך הבנה התמסרות והתנסות 
הסוד טמון בהבנה של האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית. אנרגיה נשית מביאה אל העולם אהבה, נתינה, טוטאליות, התמסרות וחיבור לרגע הזה. רצון למגע, לחיבוק ולחיבור לתחושות ממעמקי הלב. נשים מבורכות באנרגיה אין-סופית.  

אנרגיה גברית מביאה אל העולם רצינות, חיזור, יצר, רעש, רצון להוביל ורצון לסיים,  רצון להלהיב, רצון לכבוש – ודחף בלתי נשלט לגמור. גברים מחוברים לאנרגיה סופית. תכונות אלו ואחרות גורמות לגבר ולאנרגיה שהוא מביא איתו לחוסר הקשבה בסיסי. וכזכור – כשאנו גומרים אנו מתנתקים.

הגבר מביא אל העולם אנרגיה מאוד נחרצת ומובילה, כשמטרתה ברורה: רצון לכבוש, להרשים, להוביל ולשלוט – ורצון בלתי נשלט לגמור. האישה מנגד מביאה אנרגיה מאוד סבלנית – חום ואהבה, חוסר תחרותיות, התמסרות ונתינה, עם חיבור מלא לרגע הזה. זהו חיבור של ממש לעוצמות החיים: נתינה טוטאלית לילדיה, חיבור של אהבה לביתה, ורצון להעניק אהבה אין-סופית לבן זוגה.

הבנה זו של ההבדלים בין המינים מובילה לשאלה: מה עושים? איך מגשרים על הפערים? כיצד לא גומרים כשרוצים שזה לא יגמר? איך לומדים להיות מחוברים לטוטאליות, לאהבה, לשמחה,

לרגע הזה ולעשייה מתוך אהבה? איך להתיידד עם החיים ולהבין יותר?

התיידדות עם האנרגיה המינית
האנרגיה המינית הגברית היא מטבעה תוקפנית. אנרגיה זו גורמת לנו הגברים לרדוף אחרי נשים כדי לכבוש את ליבן. אנרגיה תוקפנית זו מביאה לא מעט גברים למקומות קשים של כוחניות או כפיה. זוהי האנרגיה המביאה אותנו לרצות לגמור, וכשהיא יוצאת מגופנו היא גורמת לנו להעלם.

אצל בנות זוגנו, המנגנון עובד אחרת. ליטוף מזמין ליטוף, רגע מקסים נזכר ומוערך, נשיקה פותחת את הלב. חיבוק גורם לנשים לרצון להיפתח, ואורגזמה גורמת להן לרצות אותנו יותר. נשים יכולות להגיע לכמה אורגזמות שהן רוצות, וכל אחת פותחת את ליבן, יותר ויותר.

כשאנו מבינים שהאנרגיה הגברית הינה תוקפנית ביסודה, אנו פונים לשיעורנו הראשון:

שלב ראשון – שקט והקשבה
תחילה נבין שרעש הוא המנהל אותנו: פנטזיות ורצונות בלתי ממומשים גורמים לאנרגיה להתעורר. נתחיל במדיטציה שתפקידה ליצור שקט במקום מחשבות, וליצור הקשבה ומקום לתחושות בתוך גופנו.

שלב שני – התיידדות
העלאה והורדה של רמת האנרגיה המינית. לאחר שנעלה ונוריד את רמת האנרגיה מספר פעמים, ליבנו ייפתח יותר והאורגזמה תתקיף פחות. זהו שלב ההתיידדות.

שלב שלישי – שימור האנרגיה
נלמד להרים את רמת האנרגיה המינית שלנו למקום בו מתחילים להרגיש את האורגזמה (תחילת הכיווצים). נפתח הקשבה והתמסרות לתחושה החזקה שהאנרגיה מביאה איתה, כאשר היא עולה ועולה ורוצה להתפרץ החוצה. נלמד לזהות את נקודת האל-חזור, להרפות ולא להגיע לשלב השפיכה.

בשלב זה מופעל המנגנון שדרכו המוח מבין שהאורגזמה בפתח. שדר זה יגרום לגופנו להתחיל במלאכת יצור מחסן אנרגיה נוסף. כלומר: אנו רק נגענו באורגזמה והזרעים עדיין איתנו, וגופנו כבר מייצר מאגר נוסף של אנרגיה.

אנרגיה זו והתחושות העולות גורמות לרצון להיות, לנשום לחבק, ליהנות, ולרצון שלא יגמר לעולם. לסובלים משפיכה מוקדמת: דרך תהליך זה של העלאה והורדת האנרגיה המינית האורגזמה תתרחק ויופיע רצון להיות. הפחד יעלם, ואז גם הרצון להיות יתגשם.


כשהלב פתוח והראש שקט – השמים הם הגבול.

בקרו בפורום הטנטרה החדש באתר בניהולם של טל כהן ומיכה רז

_____________________________________________
מיכה רז, מנחה סדנאות בשיתוף עם טל כהן מנחה ומטפלת טנטרית

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
גם השמיים הם לא הגבול
,   14/02/2008 10:50:14
ברכות !
כתבה נפלאה !
אוהבת את הרגישות שבאה כאן לידי ביטוי.
היטבת לתאר את יחסי הרוח בין שני המינים .
לטעמי - כשהגבולות נפרצים והמהות לוקחת פיקוד - גם השמיים הם לא הגבול.
זה סוד הטנטרה .
טנטרית אוהבת אותך.
תגובה לתגובה
 
כתבות נוספות במדור  
עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50 עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50
אישה, תמיד אישה? אישה, תמיד אישה?
תבלינים לשיפור חיי האהבה תבלינים לשיפור חיי האהבה
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים