הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
דרך חיים אקדמיה לסקס
דמעות עם מסר

כשאת בוכה את מעבירה מסר כימי. מחקר חדש קובע: הדמעות שלך מפחיתות את המשיכה המינית שלו

כתבות נוספות
* איך תדליקי אותו (במיטה)...
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

מעליך או מתחתיך

אוהבת את התנוחה המיסיונרים הקונבנציונאלית או שאת מעדיפה להיות מעליו? מה משמעות הבחירה בבת זוג שהיא מעליו לעומת בת זוג שהיא מתחתיו?
מאת: יואב ברנזון
12/05/2012
בת זוג שהיא מעליך - לא סופרת אותך, לא רוצה אותך, לא דבקה בך 
באינסטינקט הבסיסי, גברים נוטים לחפש את הבחורה שמעליהם: זו הבחורה שאותה הם יעריצו מהרגע הראשון, שעליה הם יסתכלו בצורה עיוורת, שלגביה הם לא יבינו איך ומדוע בכלל היא יוצאת איתם ושלה הם יתמסרו ויתנו את כל מה שיש להם.  
הסיבה לכך היא פשוטה: גברים מרגישים מועצמים ומוחמאים מעצם העובדה שהם הצליחו להשיג בחורה ששווה יותר מהם, בחורה שאותה הם מעריצים, בחורה שהיה להם קשה מאוד להשיג אותה, בחורה שמהווה עבורם לא רק אתגר אלא גם פסגה שיש לשאוף אליה. 
 
השקר הגדול של הרומנטיקה הישנה 
אלא שסוג כזה של בחירה עלול לקפל בתוכו גם מלכוד מסויים: במקרים רבים, כאשר גבר מצליח להשיג בחורה שלא שמה עליו מהרגע הראשון, בחורה שלא באמת רצתה אותו, בחורה שנתנה לו להזיע ולעבוד מאוד מאוד קשה בשבילה, בחורה שלידה הוא הרגיש מהרגע הראשון קטן, דחוי ואולי אף חסר ערך - הוא עלול למצוא את עצמו בעמדת נחיתות לא רק בתחילת הקשר אלא לאורך כל הקשר איתה. 
אחד השקרים הרומנטיים הגדולים הוא שגבר שמאוהב ומטורף אחרי בת הזוג שלו הוא גבר שנמצא במצב הבריא, הנכון והטוב ביותר. במציאות, הדברים אינם כה פשוטים. ברוב המקרים, לא מדובר במצב בריא אלא בדיוק להיפך, מדובר במצב של נחיתות, חולשה, סמרטוטיות ואובדן דרך מבחינת הגבר. 
 
בת זוג שהיא מתחתיך - העוצמה והכוח תמיד נמצאים בידיים שלך 
כאשר גברים בוחרים בת זוג שנמצאת מעליהם, בת זוג שהם סוגדים לה, בת זוג מרוחקת ששומרת על עצמה, בת זוג שהגבר עושה הכל בשבילה - הכוח תמיד נמצא בידיים של האישה ולא בידיים של הגבר. במצב דברים שכזה, הגבר עלול למצוא את עצמו במצבים מאוד לא נוחים מבחינתו מבלי שבאמת יה
יה לו את הכוח להתנגד או להשפיע עליהם. 
לעומת זאת, גבר שבוחר באישה שנמצאת מתחתיו, באישה שמעריכה ואף מעריצה אותו, באישה שמוכנה ללכת אחריו ולשלם מחירים על כך - גבר כזה שומר על הכוח שלו ומבטיח את עתידו. במקרה כזה, הגבר אינו מפקיר את עצמו ואינו שוכח את עצמו, אלא שומר על מי שהוא ומה שהוא חרף העובדה שהוא נכנס לקשר זוגי.
 
נשים שמסתכלות עליך מלמעלה - בסופו של דבר לא יעריכו אותך, יזלזלו בך ויתייחסו אליך כאל אמצעי 
ברגע שגבר נכנס למערכת יחסים מעמדת נחיתות, ממצב שבו הוא הכי רוצה ובת הזוג פחות, ממצב שבו הוא עיוור ומאוהב ובת הזוג פחות, ממצב שבו הוא זקוק לבת הזוג ואילו היא הרבה פחות - מערכת היחסים תהיה מערכת יחסים שבה האישה תנצל את הגבר, תשתמש בו ובמקרים לא מעטים אף תזרוק אותו בסוף. 
לעומת זאת, במערכת יחסים שבה הגבר מתחיל את הקשר מעמדת יתרון ומעמדת כוח והאישה היא זו שמעוניינת בגבר יותר ממנו - פוחתים מאוד הסיכויים למצב בו הגבר ינוצל, יהיה הסמרטוט של האישה או ייזרק על ידי האישה כעבור פרק זמן מסויים יחד. 
 
 וטיפ לסיום
חלק גדול מהגברים שבוחרים בבת זוג שאותה הם מעריצים - משלמים על כך מחיר לא פשוט. הם מתאהבים, לא פעם נבעטים ממערכת היחסים ונותרים פגועים ומבולבלים מהתוצאה המפתיעה והטראגית מבחינתם. לעומת זאת, גברים שבוחרים בנשים פחות חזקות מהם משמרים את הכוח שלהם ומגבירים את הוודאות והביטחון בחיים הרומנטיים שלהם.

_________________________
יואב ברנזון - יועץ אישי ומטפל זוגי_
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
כתבות נוספות במדור  
עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50 עשרת הדברות לתפקוד מיני אחרי גיל 50
אישה, תמיד אישה? אישה, תמיד אישה?
תבלינים לשיפור חיי האהבה תבלינים לשיפור חיי האהבה
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים