הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
 

 דוגמא להכוונה לקריירה - בר רפאלי

הכוונת הקריירה עוזרת בבחירת יעד נכון ומספק עבורך, הייעוץ נערך באמצעות כלים פשוטים ועונה לשאלות המרכזיות בנושא- כיצד הנך מתפקדת בעבודה מבחינה גורלית? האם מתאים לך לעבוד כשכירה או כעצמאית? כיצד הנך מתנהלת מבחינה כספית ואילו תחומי עבודה נכונים עבורך ומתי כדאי לעשות שינוי מבחינת הקריירה?!
בנוסף תקבלנה טיפ בתחום הכספי בעזרת תורת הפנג שוואי הסינית.
ההכוונה נערכת באמצעות האסטרולוגיה הסינית ומצריכה את שמך ותאריך לידתך, מומלץ להוסיף את שעת לידתך.
אורך ההכוונה הינה עד עמוד אחד.

בר רפאלי: בר, תאריך לידה- 4 ליוני 1985.

המפה של בר מורכבת מ- (שנה) יין עץ שור, (חודש) יין מתכת נחש ו(יום) יאנג עץ כלב
(ללא שעת לידה).
עצמי- אלמנט העץ / ביטוי- אלמנט האש / כסף- אלמנט האדמה / קריירה- אלמנט המתכת
חיזוק- אלמנט המים.

בר הינה אדם מאוד מסור לעבודתו ועובדת מאוד קשה (עפ"י חית היום – כלב), שאיפתה היא לצמוח קדימה ולהשיג דברים בקריירה לטווח הארוך (עצמי- אלמנט העץ במפה).
קשה לומר כיצד בר מתנהלת מבחינת עבודה ללא שעת לידה, אך ניתן להבחין זאת באמצעי אחר, בר מאוד מקפידה על הלך העניינים בעבודתה והינה אישה מאוד אסטטית וחשוב לה שהכול יתנהל באופן נכון ומסודר. (קריירה- אלמנט המתכת)
מבחינת השפע (כסף) לבר קיים שפע דיס הרמוני, המציין כי הכסף מאוד מהיר בחייה ונעשה בדרכים שונות מאנשים אחרים, קריירה אחרת ומעניינת.
למרות זאת בר מאוד מעוניינת ביציבות בחייה ויכולה לעסוק בדברים מיוחדים, אך בו זמנית לעסוק בקריירה לטווח הרחוק ובאופן יציב יותר. (שפע/כסף- אלמנט האדמה).
מבחינת מימוש אישי בר בעלת ביטוי הרמוני, כלומר מבטאה את עצמה בשקט, גם כשנמצאת מול המצלמה, בר שקטה ונעימה לעין ואיננה מופיעה בצורה אגרסיבית או אימפולסיבית.
למרות השקט הפנימי של בר, קיים רצון לתשומת לב כלפיה והינה מושכת זאת גם מבלי להתכוון לכך, היות והדבר גורלי. (מימוש- אלמנט האש)
עבודתה של בר מאופיינת באלמנט המתכת, הדבר מציין עבודה מאורגנת, דקדקנית, עבודה אסטטית ואף ביקורתית.
סוגי עבודה מתאימים הינם- דוגמנות (אסטטיקה), עיצוב, תכשיטנות, הייטק, טכנאות, ועריכת דין. (אלמנט המתכת)
כמו כן עבודות נוספות שמתאימות לבר הינם- ייעוץ, פסיכולוגיה, עיתונאות, עבודה במים או עם מים (אלמנט המים מחזק את בר ולכן עבודות אלו גם יכולות לספק אותה).

לא מתאים לבר להיות עצמאית אלא שכירה או עובדת מתוך מסגרת שבה מנהלים אותה ולא היא מנהלת עצמה באופן עצמאי לחלוטין.
כך הכסף רב ומהיר יותר, בנוסף הבוס או המנהל של בר לא תמיד מסתדר איתה בשל יכולתה להנהיג את הקריירה שלה באופן מבוקר ואינה מוותרת על שום דבר, בר אינה עושה רק מה שאומרים לה, אלא יש לה ביטוי משלה כלפי המנהלים אותה. (מימוש מול קריירה- אש מול מתכת, האש ממיסה את המתכת)

השנה, 2009 בר נמצאת בעמדה מאוד טובה בקריירה, היות והשנה קיים אלמנט המתכת בשנת השור והינו אחראי על הכוח של בר, על הקריירה והעבודה שלה.
נראה כי בשנים הבאות לבר יש עבודה במפה והשמים הם הגבול, החל מגיל 30 עבודתה של בר הופכת ליציבה יותר, נראה שבר תישאר בתחום זה, אך בצורה יותר מבוקרת, ממוקדת ויציבה.

טיפ לכסף עבור בר- אין להניח מים באזור צפון מזרח בבית, הדבר מציין גם אמבטיה או שירותים, מחשש לאובדן כסף, במידה וקיים באזור זה מקור מים ניתן להזיזו או להניח כלי מקרמיקה בפינה הצפון מזרחית בסלון למען שמירת הכסף.

 
 

 

 ייעוץ לפי אסטרולוגיה סינית

הכוונה לקריירה

התאמה זוגית

ייעוץ אסטרולוגי מלא


 

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים