הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
לימודים וסדנאות
אימון ויעוץ
דיאטה והרזייה
הכל לבית
צימרים
אטרקציות ונופש
תיירות חו"ל ונופש בארץ
טיפולים אלטרנטיביים
בריאות ומוצרי בריאות
אסתטיקה ויופי
מתנות
אופנה
 
טיפולים אלטרנטיביים


 
גבי רוזנטל
גבי רוזנטל – מטפל בכיר באינטגרציה מבנית - רולפינג גבי רוזנטל
 
 גוף מתוקן הוא גוף מאורגן 

 

יצירת קשר עם גבי רוזנטל
> בין השעות 8:00 ל- 10:00 דיבור ישיר עם גבי בטלפון 03-5495032,
> קביעת תור בבית הרופאים משעה 8:30 ועד 20:30 א' עד ה' בטלפון
03-6967222
לאתר של גבי רוזנטל

  גבי רוזנטל

גבריאל (גבי) רוזנטל הוא מטפל ותיק ובכיר ב"אינטגרציה מבנית" (רולפינג) ומטפל מוסמך ב"מודעות מבנית", שיטה משלימה המאמנת את החוש התנועתי ויוצרת סינרגיה גוף-נפש-רוח.

רוזנטל עוסק כ – 30 שנה בשכלול שיטת הריפוי הרב תחומית שבה הוא מטפל, המשלבת שיאצו, אקופרסורה, רפלקסולוגיה, קינסיולוגיה יישומית, ביו אנרגיה וסילבה מיינד קונטרול (שיטת סילבה). זאת במטרה להשיג עבור מטופליו את התוצאות הטובות ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר.

רוזנטל הוא מומחה בעל שם לסקוליוזיס ועקמות אחרות בעמוד השדרה אצל מבוגרים ובני נוער. הוא פרסם בנושא מאמרים רבים, בנה קורס לטיפול בעקמת והכשיר מטפלים בסקוליוזיס במסגרת סדנה שהעביר בבית הספר של איגוד האינטגרציה המבנית בארה"ב – איגוד בו הוא חבר. רוזנטל חבר גם בארגון העולמי לאינטגרציה מבנית (I.A.S.I).

בשנת 1990 הקים רוזנטל, בשיתוף מטפלים נוספים באינטגרציה מבנית, את העמותה הישראלית לאינטגרציה מבנית והוא אף עמד בראשה בעשר השנים הראשונות לקיומה. כיום הוא מכהן כנציג העמותה בוועד של "הלשכה למקצועות בריאות משלימים" – ארגון הגג של העמותות לרפואה משלימה בישראל, והוא מכהן גם כנציג העמותה במועצת ההסמכה של הלשכה. .


 

יתרונות האינטגרציה המבנית (רולפינג)

 הפחתה עד היעלמות מוחלטת של הכאב.
 נשימה קלה יותר.
 תוספת אנרגיה
 שיפור בגמישות
 שיפור בבריאות גופנית ונפשית.
 שיפור היציבה
 תנועה חופשית יותר של השרירים והמפרקים
 רכישת מודעות טובה יותר לגוף ומודעות עצמית
 שיפור באיכות השינה
 תוצאות ארוכות טווח
 
.

 

השיטה

אינטגרציה מבנית (רולפינג) פותחה על ידי ד"ר איידה רולף, ביוכימאית, בשנות השלושים בארצות הברית. מטרת השיטה לשפר את תפקוד הגוף בתחום השפעת כוח המשיכה, על ידי "חינוך מחדש", הנעשה באמצעות מגע ותנועה. זוהי שיטה משלימה המאמנת את החוש התנועתי ויוצרת סינרגיה גוף-נפש-רוח.
 
השיטה עובדת על מבנה השלד באמצעות רקמת החיבור בגוף, הנמצאת מתחת לעור, מסביב לעצמות וכמעטפת שריר. בכל אזור שרקמת החיבור מכווצת או התקשתה, מנסים לפתוח ולשחרר אותה, ולהביא להרמוניזציה עם רקמת החיבור שלידה. בצורה סיסטמית עוברים אזור אחר אזור על כל הגוף, ואחר כך "מחברים" את כל הגוף ביחד, וכך מתקבלת האינטגרציה.
 
המיופסציה היא רקמה קשה וחזקה - סופגת ומגיבה לכוח ה משיכה לפציעות ולמתחים נפשיים. כל אחד מהגורמים האלו יגרום מייד או במשך הזמן לשינוי באיזון של רקמת החיבור וזה יתבטא בקיצורה של הרקמה, יפגום בתנועתיות של המפרק וביכולת השריר. הגוף מגיב ע"י הסתגלות, אך בסופו של דבר הוא יגיב בגלל חוסר האיזון המתבטא באי נוחות, מעבר מאי נוחות לכאב אקוטי אצל מי שלא מטופל, ירידה בגמישות ובתנועה עד שהכאב האקוטי (הלא הטופל) הופך כרוני.
הטיפול נעשה באדם ולא במחלה ומתייחס לגוף כאל מכלול ולא מטפל נקודתית אך ורק באזור או באיבר הפגוע.

 

למי הטיפול מיועד?

השיטה מתאימה לאנשים בכל הגילאים , הסובלים מבעיות בעמוד השדרה ומכאבים שנובעים מעמוד השדרה, הצוואר, גב עליון ותחתון, רגליים, הפרעות במפרקים וברקמות החיבור ולאלה הסובלים מבעיות גופניות שנגרמות כתוצאה ממתח. השיטה מעולה גם לרקדנים וספורטאים , שרוצים לשפר את הקואורדינציה הגופנית שלהם.

השיטה מבוצעת בסדרה של-10 טיפולים במרווח כשבוע ימים זה מזה. משך כל טיפול הוא שעה וחצי. השיטה איננה טיפול נקודתי. במשך התקופה עוברים דרך כל הגוף , ומיצבים אותו חזרה למצב אופטימאלי בשבילו. הטיפולים בונים התארכות בגוף ב- 2 עד 4 ס"מ תוך התייחסות לכוח המשיכה לגיל ולנזק. השיטה מוכיחה את עצמה מעל ל80 שנה ברוב מדינות העולם. 
.

  המלצות

מתוך כתבה בלאישה
–  מטופל מספר על גבי: "הגעתי אליו ל – 14 טיפולים. אחת לשבוע. הוא עבד עלי בידיים, בכל מיני טכניקות. יש לו ידי זהב. עברו מאז 7 שנים טובות ואני אדם אחר".

מתוך כתבה במנטה – מטופל מספר על גבי: "לא האמנתי שאני שכבר הייתי שנייה לפני ניתוח, פתאום מתעמל ורץ ושוחה. אני ממש אדם אחר, הכאבים חלפו, אני הולך ישר ומתפקד".  
.      
 

 
המוצרים שלנו
מטפל ותיק ובכיר
באינטגרציה מבנית - רולפינג ומודעות מבנית
 
 
פרטים על העסק
   גבי רוזנטל
 בית הרופאים, שפרינצק 3, קומה ג', תל אביב
 טלפון: 03-6967222
 כתובת דוא"ל: 
 לאתר האינטרנט
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים