הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
לימודים וסדנאות
אימון ויעוץ
דיאטה והרזייה
הכל לבית
צימרים
אטרקציות ונופש
תיירות חו"ל ונופש בארץ
טיפולים אלטרנטיביים
בריאות ומוצרי בריאות
אסתטיקה ויופי
מתנות
אופנה
 
בריאות ומוצרי בריאות


 
בדיקת זמני ביוץ ופוריות
מכשירים לבדיקת זמני המחזור והפוריות בדיקת זמני ביוץ ופוריות
 
 

 

Lady Comp, Baby Comp, Pearly

חברת Valley Electronics עוסקת בפיתוח מכשירים למניעת הריון כבר משנת 1986, עם צוות המורכב: מגינקולוגים, מומחי תוכנה, מהנדסי אלקטרוניקה ומעצבים. המכשיר הינו מכשיר רפואי שמאושר ע"י F.D.A (ארגון שמאשר תרופות וציוד רפואי).

Lady Comp, Baby Comp, Pearly  הינם מכשירים חדשניים, המתוכננים כך שע"י מדידת טמפ' הגוף ניתן לדעת מתי הימים הפוריים ואת יום הביוץ. ידע זה משמש כאמצעי מניעה או כעזר לתכנון משפחה לנשים המתקשות להיקלט להריון. 
 

בכל מחזור חודשי ישנם כ- 6 ימים בהם ניתן להיקלט להריון: 5 ימים לפני הביוץ וביום הביוץ. כיום כדי לא להיקלט להריון בזמן קצר זה, צריכה האישה ליטול גלולות למניעת הריון כל החודש במשך שנים. דבר הידוע כמזיק לבריאות, לחיים המיניים ולהרגשה הטובה שלך.

כיצד פועלים המחשבונים?
מכשירים אלו מציגים באופן מדויק ביותר את יום הביוץ והימים הבטוחים להיקלט להריון ובחלק מן המכשירים הנתונים נשמרים ל250 ימים אחורה. דיוק מדידות הפיריון במכשירים אלו על פי מחקרים, עומד על 99.3%. 
מדידת חום פשוטה דרך הפה למשך 50-60 שניות בעקבותיה יופיעו לפניך במסך קטן הנתונים לגבי מידע הפוריות שלך ב- 24 השעות הבאות.
מדידה זו תאפשר לך לדעת אם את "בימים הבטוחים", או"בימים פוריים" או "ביום הביוץ". בשל הדיוק הרב של המכשירים בהצגת נתונים אלו, נעזרו בהם בהצלחה, זוגות רבים שהתקשו להיקלט להריון ברחבי העולם: אירופה, ארה"ב, קנדה, דרום אמריקה, דרום אפריקה ויפן.

      כ  אד"פיתוח המכשירים
ד"ר רכברג פיתח את מחשבוני הביוץ Pearly, Baby/Lady Computers  כדי שישמשו כתחליף לנטילת גלולות זאת, בשל ההשפעה השלילית הרבה של ההורמונים המצויים בתוכן, על הגוף ומצבה המנטלי של האישה. במשך כל התקופה בה נוטלת האישה גלולות, מבחינה גופנית היא בעצם בהריון. תקופה זו עשויה להמשך שנים רבות, דבר המשפיע על רבדים עמוקים מאוד בגוף האישה בכלל ומערכת הפריון בפרט ולכן כיום נשים רבות מתקשות להיקלט להריון.
במחשבוני ביוץ אלו ניתן להשתמש מהיום בו מחליטים לקיים יחסי מין, כתחליף לגלולות למניעת הריון או כאמצעי לתכנון המשפחה.


לרכישת המכשיר, פרטים נוספים והסבר מפורט לתכנון המשפחה:
מרכז טל-אור, באר שבע, בהנהלת ד"ר עדנה רוזנטל.
טל: 08-6275055, פקס 08-6275088.
 

 
 
המוצרים שלנו
מכשיר חדשני מיוחד
משמש כאמצעי מניעה או כעזר לתכנון משפחה
 
 
פרטים על העסק
   בדיקת זמני ביוץ ופוריות
 מרכז טל-אור, באר שבע
 טלפון: 08-6275055
 כתובת דוא"ל: 
 לאתר האינטרנט
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים