הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
לימודים וסדנאות
אימון ויעוץ
דיאטה והרזייה
הכל לבית
צימרים
אטרקציות ונופש
תיירות חו"ל ונופש בארץ
טיפולים אלטרנטיביים
בריאות ומוצרי בריאות
אסתטיקה ויופי
מתנות
אופנה
 
לימודים וסדנאות


 
שאולין צ'י קונג
שאולין צ'י קונג שאולין צ'י קונג
 
 
 

לפתח את אנרגיית החיים
שאולין צ'י קונג לחיוניות, בריאות והרחבת התודעה

  
צ'י קונג היא אמנות פיתוח אנרגיית החיים למטרות של בריאות, חיוניות, הרחבת התודעה ועבודה רוחנית. השאולין צ'י קונג הוא שיטה שנוצרה במנזר השאולין בסין ונשמרה כסוד במשך מאות שנים במהלכן הועברה מנזירי השאולין רק לקיסרים ולגנרלים של סין, כיום כל אדם יכול ליהנות מאמנות יקרה מפז זאת.
.
 יתרונות תרגול שאולין צ'י קונג

השאולין צ'י קונג היא שיטה אשר מטפלת בכל רמות האדם:

· ריפוי ממחלות וקידום הבריאות
· הגברת החיוניות ופיתוח עצמה פנימית
· חזרה לנעורים וחיים ארוכים
· הרחבת התודעה ויכולת החשיבה
· טיפוח הרוחניות
.

 
מחלות שניתן להתגבר עליהן באמצעות שאולין צ'י קונג
לפי הרפואה הסינית, תרגול שאולין צ'י קונג יכול לרפא וכן למנוע מגוון רחב של מחלות, כולל מחלות כגון אסתמה, סכרת, לחץ דם גבוה וסרטן אשר נחשבות ככלל ע"י הרפואה הקונבנציונאלית כ"חשוכות מרפא". תרגול שאולין צ'י קונג הוא גם מאוד יעיל להתגברות על בעיות פסיכולוגיות.
 
 איך מתרגלים שאולין צ'י קונג
התרגול כולל תבניות דינאמיות (תרגילים תנועתיים) מאוד פשוטים וקלים, הזרמת צ'י מואץ בגוף ומדיטציה בעמידה. 
.
     
.

 למי מתאים תרגול שאולין צ'י קונג

שאולין צ'י-קונג מתאים לחולים במחלות כרוניות ולאנשים המחפשים אושר רוחני ושלמות נפשית. התרגול מיועד לאנשים הרוצים לקחת את גורלם בידיהם, לדאוג לבריאותם ולכוון את חייהם למימוש יכולתם האישית והרוחנית.
רחלי פוגשת את התלמיד/ה בדרך כלל במשך שלושה חודשים, פעם אחת בשבוע. ככל שניכרת התקדמות, יורדת תדירות הפגישות לפעם אחת בחודש, עד להשגת המטרות.
על התלמידים להתחייב לתרגל מדי יום במשך כרבע שעה. 
..

 היכן מתקיימים השיעורים?

השיעורים הם פרטניים ומתקיימים בביתה של רחלי במושב תימורים, בשעות הבוקר או הערב, לרוב בגינה. יש אפשרות גם לביקורי בית בכל רחבי הארץ.
.

 רחלי ויטרט-אשור

רחלי ויטרט-אשור היא מזה חמש שנים תלמידתו של גרנדמאסטר וונג קיו קיט – מגדולי המורים בעולם לשאולין קונג פו, שאולין צ'י קונג וזן. רחלי היא היחידה בארץ המלמדת שאולין צ'י קונג מסורתי, כפי שלמדה ישירות מסיפו וונג. לרחלי קשר קבוע עם סיפו וונג, קשר ממנו נהנים מטופליה ותלמידיה. בין מטופליה – חולי סרטן, סוכרת, דיכאון, מחלות במערכת הדם, כולסטרול גבוה, השמנת יתר ועוד. מטופליה ותלמידיה הרבים לאורך השנים מביעים את הערכתם הרבה לרחלי, ורובם ככולם השיגו בריאות גופנית ונפשית, והגיעו להישגים משמעותיים ופריצות דרך בחייהם האישיים.
.

 תלמידים מספרים

"רחלי, ברצוננו להודות לך על סדנת צ'י קונג. בסדנה השתתפות – רופאים, אחיות, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואנשי מנהלה ואת ברגישות ובתבונה הצלחת להוציא אותנו משגרת העבודה הקשה, ולהוביל אותנו למקום רגוע ומהנה. והחשוב ביותר, הקנית לנו כלים שיעזרו לנו בהמשך". צוות המכון האונקולוגי, בית החולים רמב"ם.

"דרך התרגול שאת מלמדת רחלי, אנו חווים את ההכרה שכולנו יותר מאשר גוף פיזי ויש לנו אפשרות להקשיב לכוחה של הנשמה. בהתנהגותך האוהבת ומלאת הידע את מסייעת לאנשים לזהות שהם יותר ממה שהם יודעים שהם". רותי זרחי, מאמנת מבוגרים מחוננים. www.gpss.co.il

 

רחלי ויטרט אשור 050-2145125
 
[email protected]
www.chikung.cafe.themarker.com
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
פרטים על העסק
   שאולין צ'י קונג
 מושב תימורים
 טלפון: 050-2145125
 כתובת דוא"ל: [email protected]
 לאתר האינטרנט
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים