הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
לימודים וסדנאות
אימון ויעוץ
דיאטה והרזייה
הכל לבית
צימרים
אטרקציות ונופש
תיירות חו"ל ונופש בארץ
טיפולים אלטרנטיביים
בריאות ומוצרי בריאות
אסתטיקה ויופי
מתנות
אופנה
 
לימודים וסדנאות


 
קלפי מודעות
קלפי מודעות קלפי מודעות
 
קלפי "גלויות"- קלפי מודעות לנשים אותן יצרה דפנה זוהר בעזרת הציירת נגה סיני הן פרי מסע הגילוי של דפנה שבו פגשה מהויות נשיות החיות ופועלות בתוכה. מסע זה נולד מעבודה רבת שנים עם נשים.

ערכת קלפי מודעות מורכבת מ-16 דמויות נשיות המייצגות כוחות נשיים פנימיים המוצגות בארבעה היבטי חיים- אדמה, המייצגת פעולות ומעשים, מים המייצגים רגשות, אש המייצגת תקשורת וחברה ואויר המייצג את ערכיה הרוחניים של האישה. כל אלו יוצרים 64 קלפים שבכל אחד מהם מופיעה דמות נשית בעלת אופי ומסר מסוים. לקלפים קראה דפנה בשם "גלויות", מלשון גילוי והתגלות. לדבריה: "נשים רבות נקרעות בין תפקידים רבים חיצוניים ופנימיים. הן נדרשות להיות בו זמנית, אמהות, נשות קריירה, בנות זוג ועוד. תפקידים חיצוניים ופנימיים נוטים לבוא אחד על חשבון השני וגורמים למאבק פנימי, השימוש בקלפי הגלויות מאפשר לבטא באופן שלם יותר את הפנים השונים בחיי הנשים ולסייע במילוי תפקידן מתוך שמחה."

דפנה מאמינה שבכל אישה נמצאת כוחה של האמא והבת, הזקנה והילדה. כל אישה יכולה לתת מענה לכוחות הפראיים שבה ומקום לנערה שבתוכה. כל אישה יכולה להיות קשובה ללוחמת שבה וללמוד להיעזר בכוחותיה בזמן הנכון, כמו גם להדרכת האינטואיציה שלה. כל אישה מכילה בתוכה את כל המגוון ויכולה להסתייע בו  בחיי היומיום.

מעגל "נשים גלויות"

מעגל נשים בו נוצרת הזדמנות לנשים על ידי השימוש בקלפים ללמוד ולהכיר את הכוחות הנשיים דרך החוויה האישית שלהן. במעגל הנשים מדברות, בוכות, צוחקות ופוגשות את עצמן. דרך הקלפים נוצרת שיחה אינטימית ומעניינת והנשים לומדות ומשתפות אחת את השנייה מניסיון חייהן ובידע הנשי הטמון בכולן. זהו מפגש באווירה נעימה,נינוחה ומצמיחה שכל אישה יוצאת ממנו עם תובנה נוספת על עצמה."מעגל נשים גלויות", כך דפנה, " מציע אפשרות מדהימה לגילוי עצמי, ולמידה משותפת על המהות הנשית דרך התמונות והסמלים המתגלים בקלפי הגלויות הנוגעים ומעשירים כל אישה במעגל. לצופה מהצד נראית החוויה ססגונית ועשירה בתמונות ומילים.

קורס "מהות נשית"
קורס שמטרתו להעמיק בחוויה ובידע הנשי על ידי קלפי הגלויות ודמיון מודרך. 8 מפגשים בהן אנו פוגשות איכויות וכוחות נשיים בתוכנו ולומדות להיעזר בהן בחיינו היומיומיים. זהו קורס בו הדגש על למידה נשית משותפת "חברותא" המאפשרת לכל אחת להיפתח בתוכה ליכולות נשיים ולידע נשי הטמון בכל אחת תוך מפגש עם נשים נוספות במעגל ועם ניסיונן המעשיר את החוויה.

הדרכת מטפלות ומטפלים לשימוש בקלפי הגלויות
הקלפים הם כלי רב עוצמה ומלא השראה בטיפול פרטני וקבוצתי עם נערות ונשים. במפגשים חווייתיים היא מסייעת להם להכיר את הגלויות דרך חוויה אישית, ללמוד את הרעיון והתיאוריה עליהן מתבססת העבודה הטיפולית עם קלפי הגלויות ככלי טיפול ואבחון. דפנה מעשירה את הפוגשים בה מניסיונה ורעיונותיה המגוונים לשימוש בקלפי הגלויות ופותחת בפני המטפלים אפשרות לשימוש בכלי עזר יצירתי וייחודי. פסיכולוגים,עובדים סוציאליים,מנחות מעגלי נשים, ותיראפיסטים שונים שנחשפו לעבודה עם קלפי "הגלויות" מספרים על חוויות מרגשות ומעשירות להם ולמטופליהן.דפנה  זוהר

בת 38, עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות, גרה בקורנית בגוש שגב בגליל, נשואה ואם לארבעה ילדים ביולוגי ומאומצים.

לפני 13 שנה התחלתי ללמוד תחומים שונים של חשיבה הוליסטית וריפוי טבעי. למדתי והתנסיתי אצל מורים רוחניים ובמסגרות פורמליות בכלים מגוונים כמו הילינג, רפלקסולוגיה, ריפוי בקול, קלפים טיפוליים, ציור אינטואיטיבי, תזונה וצמחי מרפא, רפואה סינית ועוד.

במהלך הדרך הזו פגשתי במגבלותיי ובמגוון יכולותיי בכאביי ובמגוון רגשותיי. ההתנסות במגוון ומפגש עם חלקים שונים בתוכי פתחה לי צוהר להתבוננות על עצמי מזוויות שונות ואת האפשרות לחבר ולקשור חלקים אלו לכדי התבוננות שלמה יותר,הוליסטית יותר על חיי. בלמידה מתוך ההתנסות פגשתי יותר כוחות נשיים בתוכי  והתחזקה בי האמונה והקרבה אל שורשי היהודיים.

במהלך השנים טיפלתי בילדים ובנשים והנחתי סדנאות להתפתחות אישית לנשים.
לפני 6 שנים החלטתי ללמוד עבודה סוציאלית כדי להרחיב את הידע בשיטות טיפול נוספות ובמטרה להגיע לקהלים נוספים.
למדתי במכללת צפת של אוניברסיטת בר-אילן ועבדתי עם נשים מוכות ונערות במצוקה.במקביל ללימודים פיתחתי עם אומנית סדנה לנשים בשילוב אומנויות אותה הנחנו כשנתיים. 

 
 
פרטים על העסק
   קלפי מודעות
 קורנית
 טלפון: 04-9999345
 כתובת דוא"ל: [email protected]
 לאתר האינטרנט
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים