הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
נשים וכסף יזמות עסקית
אירוע קידום מכירות מסחרר

אירוע קידום מכירות מוצלח מחייב תכנון מפורט, תיאום טוב וארגון מאחורי הקלעים. איך בונים אירוע קידום מכירות והופכים אותו להצלחה מסחררת?
כתבות נוספות
* הפגישה הראשונה עם הבנק
* שווקי את העסק שלך באינטרנט
* גברים, נשים ומדיה חברתית
 
     
 
עוד באתר -
ארגוני נשים   |   קווי מצוקה   |   לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
asimon180.jpg
    asimon120.jpg
 

כרטיס ביקור לעסק קטן
כרטיס הביקור של עסק קטן הוא כלי שיווקי חשוב של העסק ולכן יש להשקיע ולתת את הדעת על עיצובו. מספר טיפים שיעזרו לכן לעצב כרטיס ביקור יעיל עבור העסק שלכן
מאת: מרגלית סימפסון
13/08/2005

אם את עובדת בחברה גדולה, מטרת כרטיס הביקור שלך יהיה לזהות אותך כנציגת החברה בה את עובדת ויופיעו בו הפרטים שלך כמו שם, תפקיד ומחלקה.  די שיופיע בכרטיס ביקור  כזה הלוגו  של החברה, דוגמת SONY או GENERAL ELECTRIC , כדי שמקבל הכרטיס ידע באיזו חברה מדובר.

כרטיס הביקור של עסק קטן שונה במהותו והוא בא להציג למקבל הכרטיס את העסק עצמו. כרטיס הביקור במקרה זה הוא כלי שיווקי חשוב עבור העסק, ויש לקחת זאת בחשבון בעיצובו.

כרטיס הביקור של עסק קטן צריך להיות מעוצב ולכלול פרטים שנובעים מהתפיסה השיווקית הבסיסית של העסק.  להבדיל מכרטיס הביקור של חברה גדולה ומוכרת, המשקיעה הון עתק בפרסום וחשיפה של המוצרים או השירות שלה, כרטיס הביקור של עסק קטן ייצג וישקף את המוצר או מהות העסק ופחות יתמקד בזיהוי פרטי בעל העסק.

יש חשיבות גדולה מאוד בעיצוב כרטיס הביקור של עסק קטן, ולצערי, בעלי עסקים קטנים רבים נוטים לחסוך בהוצאות על העיצוב ואיכות ההדפסה, כי הם אינם תופסים אותו ככלי שיווקי של העסק שלהם.

עסק קטן צריך לאמץ חשיבה אפילו נועזת בהכנת כרטיס הביקור.  בתכנון הכרטיס יש לבחון מה המטרה שלי בעסק? מה מהות העסק? למי העסק פונה? ולתת לזה ביטוי בכרטיס ביקור.

למשל, אם את מייצרת לוחות מגנטיים, אולי כדאי לשקול לשים על הכרטיס תמונה דוגמא של לוח מגנטי. אם את  מאפרת רצוי לשלב בכרטיס איור, ציור או תמונה שימחישו את עיסוקך.  אישית, שנים דגלתי  לשלב בגב כרטיס הביקור את תמונת בעלת העסק על מנת ליצור "קשר אישי" עם לקוח פוטנציאלי גם  לאחר הפגישה.  אולם בעידן האינטרנט, ניתן להמיר אופציה זו, בתמונת בעל העסק באתר האינטרנט של העסק.

גודל כרטיס הביקור חייב להיות מותאם לאלבומי כרטיסי הביקור או לגלגלת.  חריגה מהגודל תגרום לכך שכרטיס הביקור לא ישולב באלבום או הגלגלת בצורה מסודרת, והתוצאה, בסופו של דבר, היא שהוא יילך לאיבוד מהר מאוד אצל הלקוח.
התייעצי עם בעלת בית הדפוס או הגרפיקאית מהו הגודל הסטנדרטי של כרטיס ביקור.

חשוב שכרטיס הביקור שלך יכלול את הפרטים הבאים:

· שם העסק (גם עסק קטן חשוב שיישא שם שונה מבעל העסק – באם אין שם לעסק, אז שם בעל העסק)
בשורה שמתחת לשם העסק יבוא משפט אחד או אפילו שניים המסבירים את מהות העסק. חישבו על כך שהלקוח הפוטנציאלי שלכן רואה במשך היום כ – 10 נותני שירות שונים, אל תב

נו על הזיכרון המצוין שלו. 
· שם בעל העסק (ראה הערה שלי למעלה)

· באם יש חשיבות להשכלה וההכשרה המקצועית, אז יש לציין את התואר.
באם הינך בוגרת טכניון ועיסוקך הוא ייעוץ, אז כדאי לציין "מהנדסת, בוגרת טכניון".  באם הינך אמנית ואת בוגרת בצלאל, מומלץ לציין.

· כתובת מלאה של העסק כולל מיקוד.  גם אם את מפעילה עסק מהבית, אז צייני את הכתובת. כתובת עסק נוטעת תחושת ביטחון אצל הלקוח (במקרה של בעיה – אני יודע איפה לחפש).  כרטיס ביקור ללא כתובת יוצר את הרושם שמדובר בעיסוק זמני.

· מספר טלפון, מספר פקס (אם יש), כתובת דוא"ל, כתובת אתר האינטרנט של העסק ולבסוף מספר הטלפון הנייד.
להלן ההבהרות שלי לנקודה זו:
מספר טלפון – באם הינך עובדת מהבית ואת יכולה להרשות לעצמך קו טלפון נוסף, אז מומלץ לעשות זאת.  באם הינך מוגבלת בתקציב, בעלות נמוכה מאוד את יכולה ליצור 2 תאים קוליים, האחד של העסק והאחר לבני הבית. 
ההודעה הקולית תהיה קצרה מאוד ותציין את מספר הטלפון הנייד רק למקרי חירום.

מספר פקס – בעלות נמוכה מאוד (10 ₪ לחודש) את יכולה לקבל מספר פקס אצל ספק שירות האימייל שלך.  היתרון הגדול בשירות זה, שאינך צריכה להדפיס כל פקס שקיבלת בגלל העלויות הגבוהות של דיו ההדפסה, וגם יתאפשר לך לשמור את המסמך ישירות במחשב שלך.

כתובת דואר אלקטרוני – אם עדיין אין לך, אז מיד לעשות זאת.  כדאי שהכתובת תציין את שם העסק (אם יש לך) או את שמך הפרטי המלא ואות ראשונה של שם משפחתך, למשל אם שמך שושנה גרשוני אז רצוי @shoshana_g ואם שם העסק הוא לוח וגיר, אז luch_gear...

אתר אינטרנט –אני רואה חשיבות גדולה לבניית אתר אינטרנט כאמצעי להצגה ומתן הסבר למוצר או השירות של העסק שלך. 

טלפון נייד – אילולא הלחצים שהייתי נתונה להם, לא הייתי מציינת את מספר הטלפון הנייד בכרטיס הביקור.  אישית, רק אם את מנהלת חדר מיון או עסק שבאופיו יש חשיבות למענה בשעת חירום, כמו למשל: אינסטלטורית, חשמלאית, אז הייתי נותנת את ברכתי.  אבל אני מודה ומתוודה שפה נכנעתי להתנהגות העדר.

· שעות פתיחת העסק.  חובה!

· לוגו – כן או לא? התשובה תבוא מההתכוונות העסקית שלכן.

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
אישית אני אף פעם לא שומר כרטיסי ביקור
, גן יבנה  24/11/2009 20:15:41
אני מאוד לא מאמין בכרטיסי ביקור מיד לאחר שהאדם הולך גם הכרטיס נעלם לי אני יאישית באותו רגע מכניס את הפרטים לנייד הכי קל למצוא כעבור זמן כאשר צריך / למה הוסיפי תגובה ולא הוסיפו תגובה אין לכם צורך בגברים באתר? www.shlatim-b.co.il
תגובה לתגובה
אתר אינטרנט במקום כרטיס ביקור סטנדרטי
,   06/01/2009 15:19:44
כרטיס ביקור מלא: http://www.sitebuildingsimple.com/
תגובה לתגובה
כתבה מיושנת
,   27/10/2005 07:21:48
היום כרטיסי ביקור כ"כ זולים ואפשר למצוא אתרים באינטרנט שמציעים עיצוב גרפי מקצועי. ההדפסה היום היא כמעט כולה ציבעונית לגמרי, והדוגמאות המוכנות מציעות איורים/עיצובים שרלוונטיים למקצוע. ומי שיודעת פוטושופ ויכולה לעצב לעצמה, יכולה לנסות להנפיק כמה סדרות של כרטיסי ביקור ולראות מה הכי מתאים לה.
תגובה לתגובה
כרטיסי בקור
, תל אביב  20/10/2005 12:35:38
הכתבה כתובה יפה ובהיר למי שחושב להכין כרטיס בקור
כל הכבוד
תגובה לתגובה
 
כתבות נוספות במדור  
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
אקדמיה לסקס
הורות וילדים
בריאות
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים